Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hotel Garni Illertal 3***, Altenstadt

Snadná online rezervace Hotel Garni Illertal a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Altenstadt bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hotel Garni Illertal (Penziony), ubytování Altenstadt, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hotel Garni Illertal. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hotel Garni Illertal může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hotel Garni Illertal se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hotel Garni Illertal vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.8

Hotel Garni Illertal 3*** (Penziony), Altenstadt

Bahnhofstr. 10, Altenstadt, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Hotel Garni Illertal
Hotel Garni Illertal 1Hotel Garni Illertal 2Hotel Garni Illertal 3Hotel Garni Illertal 4Hotel Garni Illertal 5Hotel Garni Illertal 6Hotel Garni Illertal 7Hotel Garni Illertal 8Hotel Garni Illertal 9Hotel Garni Illertal 10Hotel Garni Illertal 11Hotel Garni Illertal 12Hotel Garni Illertal 13Hotel Garni Illertal 14Hotel Garni Illertal 15Hotel Garni Illertal 16Hotel Garni Illertal 17Hotel Garni Illertal 18Hotel Garni Illertal 19Hotel Garni Illertal 20Hotel Garni Illertal 21Hotel Garni Illertal 22Hotel Garni Illertal 23Hotel Garni Illertal 24Hotel Garni Illertal 25

Tento rodinný hotel nabízí relaxační pobyt v malém švábském tržním městě Altenstadt, na půli cesty mezi Ulmem a Memmingenem, v oblasti Baden-Württemberg.

Hotel Garni Illertal je ideální pro cyklistiku a nabízí příjemnou pohostinnost, stejně jako moderní pokoje.

Vyberte si z řady zdravých a chutných možností na snídani formou bufetu. Hotel má vlastní řeznictví, které zajišťuje čerstvý a chutný výběr masa.

Tento hotel je vhodným výchozím bodem, ze kterého lze prozkoumat scénické údolí Illertal a všechny jeho blízká jezera, stejně jako turistické a cyklistické trasy.

Hotel Garni Illertal se nachází v blízkosti dálnice A7. Univerzitním město Ulm je jen 30 minut jízdy, a za méně nez hodinu se dostanete do Oberstdorfu nebo Lindau.

Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety do bavorských Alp, k jezeru Constance a na švábskou Juru. Tři hlavní tématické a zábavní parky jsou také blízko, a to Legoland, Skylinepark a Ravensburger Spieleland.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hotel Garni Illertal)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Gril, Obědové balíčky

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Služby na recepci

Bankomat

Společné prostory

Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Venkovní nábytek

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Úklidová služba

Čištění bot

Zázemí pro business

Fax/kopírka

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Hotel Garni Illertal)

Příjezd od 16:30

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro, EC-Card

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hotel Garni Illertal)

Informujte prosím Hotel Garni Illertal o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.